1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Середа груд. 13

МКУ-2009 учні

PDF Друк E-mail

 

 

25-28 березня 2009 року Науково-дослідним інститутом українознавства МОН України проводився Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів середніх загальноосвітніх шкіл, організацію і координацію якого  покладено на НДІУ.

На конкурс, було подано 275 науково-дослідні роботи з усіх (24) областей України, Автономної республіки Крим, міст Києва, Сімферополя та зарубіжжя.

За результатами рецензування науково-дослідних учнівських робіт у кожному класі було визнано 20 переможців заочного етапу конкурсу (учні, роботи яких отримали 19-20 балів за рецензію (максимальна кількість балів – 20). Їх було запрошено на другий – очний етап конкурсу до м.Києва.

Учасники очного етапу виконували письмову конкурсну роботу з українознавства, яка включала три види завдань: 10 завдань тестового характеру, окреслення змісту двох понять, доведення або спростування тези, та публічно захищали свої науково-дослідні роботи.

Відповідно до положення конкурсу переможці конкурсу визначались за сумою балів отриманих за рецензію на науково-дослідну роботу, балами за письмову роботу та балами за публічний захист, окремо визначались учасники-переможці – автори кращих науково-дослідних робіт (оригінальність, нестандартний підхід до вирішення проблеми, своєрідність у захисті роботи).

Автономно у рамках конкурсу проходила інтернет-олімпіада з українознавства для учнів 8 –11 класів та інтернет-олімпіада з української мови для учнів 10 –11 класів.

За підсумками роботи журі 52 учасника конкурсу стали переможцями і отримали дипломи та цінні подарунки, учні, які посіли перші місця, отримали також сертифікати на путівки до Всеукраїнського оздоровчого табору «Молода гвардія», які надало Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту. Всі переможці першого (заочного) та учасники другого (очного етапу) були нагороджені сертифікатами Міжнародного конкурсу з українознавства та цінними призами.

 

Загальна кількість учнів, що взяли участь у І (заочному) турі конкурсу з українознавства в 2009 р.

 

Область

Всього

1

Вінницька область

6

2

Волинська область

14

3

Дніпропетровська область

4

4

Донецька область

12

5

Житомирська область

13

6

Закарпатська область

11

7

Запорізька область

10

8

Івано-Франківська область

12

9

Київ

21

10

Київська область

17

11

Кіровоградська область

3

12

Луганська область

13

13

Львівська область

4

14

Миколаївська область

6

15

Одеська область

11

16

Полтавська область

13

17

Рівненська область

15

18

Сімферополь

3

19

Сумська область

3

20

Тернопільська область

1

21

Харківська область

3

22

Херсонська область

4

23

Хмельницька область

29

24

Черкаська область

7

25

Чернівецька область

4

26

Чернігівська область

21

27

Крим

9

28

Болгарія

1

29

Казахстан

1

30

Молдова

2

Всього

275

 

Переможці

Міжнародного конкурсу з українознавства – 2009

 

Згідно з наказом Міністра освіти і науки України № 53 від 02.02.2009 р. «Про Міжнародний конкурс з українознавства», відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з українознавства, за результатами роботи журі визнано переможцями та нагороджено дипломами таких учасників конкурсу:

 

за І місце:

Королюк Ірину Михайлівну – ученицю 8 класу Калуської ЗОШ І-ІІІ ст. №7 м.Калуш Івано-Франківської обл.;

Кушнір Ірину Василівну – ученицю 9 класу Шиловецької ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шилівці Хотинського р-ну Чернівецької обл.;

Ємець Марію Костянтинівну – ученицю 10 класу Українського гуманітарного ліцею КНУ ім. Т.Шевченка м.Києва;

Пономаренка Руслана Анатолійовича – учня 11 класу Степківської ЗОШ І-ІІІ ст. с.Степківки Первомайського р-ну Миколаївської обл.

 

 

за ІІ місце:

Козакевича Андрія Валерійовича – учня 8 класу Новоград-Волинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 м.Новоград-Волинський Житомирської обл.;

Бажуру Анастасію Миколаївну – ученицю 8 класу Комарівської ЗОШ І-ІІ ст. с.Комарівці Стороженецького р-ну Чернівецької обл.;

Залозну Софію Олегівну – ученицю 9 класу Сосницької гімназії ім. О.П.Довженка м.Сосниця Чернігівської обл.;

Амеліну Оксану Сергіївну – ученицю 9 класу Комунального закладу «НСЗШ І-ІІІ ст. №20» м.Нікополя Дніпропетровської обл.;

Пугіну Валерію Олександрівну – ученицю 10 класу Гімназії №143 м.Києва;

Білик Мирославу В’ячеславівну – ученицю 11 класу Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст.№14 м.Прилуки Чернігівської обл.;

Лихолай Олександру Сергіївну – ученицю 11 класу «Запорізького січового колегіуму» м.Запоріжжя.

 

за ІІІ місце

Копійку Єлизавету Геннадіївну – ученицю 8 класу Первомаївської ЗОШ І-ІІІ ст. с.Первомаївка Верхньорогачицького р-ну Херсонської обл.;

Лавренчук Марину Анатоліївну – ученицю 8 класу Новоград-Волинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №10 м.Новоград-Волинський Житомирської обл.;

Шеремет Катерину Сергіївну – ученицю 8 класу ЗОШ І–ІІІ ст. №4 м.Овруча Житомирська обл.;

Трембач Ольгу Володимирівну – ученицю 9 класу Волочиського НВК у складі гімназії та школи І ступеня м.Волочиська Хмельницької обл.;

Гуцул Анну Анатоліївну – ученицю 9 класу Львівської української гуманітарної гімназії м.Львова;

Гриб Олену Ростиславівну – ученицю 9 класу Львівської української гуманітарної гімназії м.Львова;

Чобана Романа Романовича – учня 10 класу Джурівської ЗОШ І-ІІІ ст. с.Джурів Снятинського р-ну Івано-Франківської обл.;

Тіміш Ірину Григорівну – ученицю 10 класу Купського НВК с.Купка Глибоцького р-ну Чернівецької обл.;

Кіяшко Ярославу Володимирівну – ученицю 10 класу Лубенської СЗШ І-ІІІ ст. №6 м.Лубни Полтавської обл.;

Корицьку Олену Андріївну – ученицю 11 класу Коростенської міської гімназії м.Коростеня Житомирської обл.;

Гречану Вікторію Сергіївну – ученицю 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 - колегіум» м.Сміла Черкаської обл.;

Леськіва Олега Ігоревича – учня 11 класу НВК «Школа-ліцей №23 Прикарпатського університету ім. В.Стефаника» м.Івано-Франківська.

 

за кращу науково-дослідну роботу:

Садогурську Дар’ю Сергіївну – ученицю 8 класу Нікітського НВК смт. Нікіта м.Ялта АР Крим;

Недзельську Ганну Валеріївну – ученицю 9 класу Мигіївської ЗОШ І-ІІІст. с.Мигія Первомайського р-ну Миколаївської обл.;

Зубковича Миколу Миколайовича – учня 9 класу Сможанської ЗОШ І-ІІст. с.Сможе, Сколівського р-ну Львівської обл.

Яременко Вікторію Вікторівну ученицю 10 класу Білоцерківського колегіуму м.Біла Церква Київської обл.;

Демченко Дарину Вікторівну – ученицю 10 класу Білоцерківськго колегіуму м.Біла Церква Київської обл.;

Кулемзу Анастасію Вікторівну – ученицю 10 класу Горлівської гімназії «Інтелект» м.Горлівки Донецької обл.;

Карабанович Юлію Андріївну – ученицю 11 класу Калуської ЗОШ І-ІІІ т. №4 м.Калуш Івано-Франківської обл.;

Радевича Михайла Івановича – учня 11 класу Снятинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Снятина Івано-Франківської обл.

 

 

за І місце в Інтернет-олімпіаді з українознавства:

Садогурську Дар’ю Сергіївну – ученицю 8 класу Нікітського НВК смт. Нікіта м.Ялта АР Крим;

Манько Катерину Геннадіївну – ученицю 8 класу Гімназії № 143 м.Києва;

Залозну Софію Олегівну – ученицю 9 класу Сосницької гімназії ім.О.П.Довженка м.Сосниця Чернігівської обл.;

Ємець Марію Костянтинівну – ученицю 10 класу Українського гуманітарного ліцею КНУ ім.Т.Шевченка м.Києва;

Ніколайчука Дмитра Олександровича – учня 11 класу Корецького НВК «Школа І-ІІ ст. - ліцей» смт. Корець Рівненської обл.

 

за ІІ місце в Інтернет-олімпіаді з українознавства:

Козакевича Андрія Валерійовича – учня 8 класу Новоград-Волинської спеціалізованої школа І-ІІІ ст. №4 м.Новоград-Волинський Житомирської обл.;

Шеремет Катерину Сергіївну – ученицю 8 класу ЗОШ І–ІІІ ст. №4 м.Овруч Житомирської обл.;

Чумак Валерію Станіславівну – ученицю 9 класу Комсомольської гімназії ім. В.О.Нижниченка м.Комсомольськ Полтавської обл.;

Солов’яна Володимира Сергійовича – учня 10 класу Гімназії №191 ім. П.Г.Тичини м.Києва;

Кіяшко Ярославу Володимирівну – ученицю 10 класу Лубенської СЗШ І-ІІІ ст. №6 м.Лубни Полтавської обл.;

Харковця Юрія Миколайовича – учня 11 класу Кухченської ЗОШ І-ІІІ ст. с.Кухче Зарічненського р-ну Рівненської обл.

 

за ІІІ місце в Інтернет-олімпіаді з українознавства:

Гребенюк Юлію Сергіївну – ученицю 8 класу Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. №7, м.Прилуки Чернігівської обл.;

Зубковича Миколу Миколайовича – учня 9 класу Сможанської ЗОШ І-ІІ ст. с.Сможе, Сколівський р-н, Львівська обл.;

Жовтяк Лідію Євгеніївну – ученицю 10 класу Українського гуманітарного ліцею КНУ ім. Т.Шевченка м.Києва;

Конську Галину Василівну – ученицю 11 класу Недобоївської ЗОШ І-ІІІ ст. с.Недобоївці Хотинського р-н Чернівецької обл.

 

за І місце в Інтернет-олімпіаді з української мови та літератури:

Ємець Марію Костянтинівну – ученицю 10 класу Українського гуманітарного ліцею КНУ ім. Т.Шевченка м.Києва;

Вислоцьку Олену Леонідівну – ученицю 11 класу Нововолинського ліцею-інтернату м.Нововолинськ Волинської обл.

 

за ІІ місце в Інтернет-олімпіаді з української мови та літератури:

Калитич Ірину Василівну – ученицю 10 класу Воловецької ЗОШ смт. Воловець Воловецького р-ну Закарпатської обл.;

Леськіва Олега Ігоревича – учня 11класу НВК «Школа-ліцей №23 Прикарпатського університету ім. В.Стефаника» м.Івано-Франківська.

 

за ІІІ місце в Інтернет-олімпіаді з української мови та літератури:

Шкуренко Дар’ю Олегівну – ученицю 10 класу Ватутінської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м.Ватутіне Черкаської обл.

Карабанович Юлію Андріївну – ученицю 11 класу Калуської ЗОШ І-ІІІ т. №4 м.Калуш Івано-Франківської обл.

 

 

 
© Всі права захищені
test