1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Четвер лист. 23

Переможці І туру-2012

PDF Друк E-mail

 


УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ

ІНСТИТУТ УКРАЇНОЗНАВСТВА ТА ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

01135, м. Київ, вул. Ісаакяна, 18, тел. 236-01-28, ЄДРПОУ 31119935

 

 

НАКАЗ

«14» березня 2012 р.    14

 

Про визначення переможців І (заочного) туру

Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів


Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.02.2012 р. №148 «Про Міжнародний конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів», з наказом ННДІУВІ від 12.01.2012 р. № 6 «Про організацію та проведення Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів» та відповідно до Положення про Міжнародний конкурсу з українознавства

НАКАЗУЮ:

За результатами рецензування учнівських конкурсних робіт та підсумками роботи комісії з відбору претендентів до ІІ туру Конкурсу визначити серед учасників Міжнародного конкурсу з українознавства таких переможців І туру та запросити їх на ІІ очний тур Конкурсу до м. Києва:


Вінницька область:

1. Склярова Вікторія Сергіївна 9 кл, ЗОШ І-ІІІ ст., с.Павлівка Калинівського р-ну.


Волинська область:

1. Оксенчук Марія Сергіївна 8 кл, ЗОШ І-ІІІ ст., с. Глухи Старовижівського р-ну;

2. Павельчук Анастасія Сергіївна 9 кл, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія», смт. Стара Вижівка;

3. Суха Надія Володимирівна 10 кл, ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Луків.


Дніпропетровська область:

1. Дарчук Максим Ігорович 8 кл, СЗОШ І-ІІІ ст., смт. Курилівка;

2. Покришка Антоніна Сергіївна 8 кл, НВО «Грузька неповна середня школа-дошкільний заклад» ;

3. Уривська Тетяна Сергіївна 10 кл, Криворізько Центрально-Міський ліцей;

4. Фірнаго Галина Юріївна 11 кл, СЗОШ № 2, с. Лозуватка;

5. Бойко Сюзанна Миколаївна 11 кл, Гейківська СЗШ, с. Ранній Ранок.


Донецька область:

1. Сердюк Аліна Іванівна 8 кл, Піддубненська ЗОШ І-ІІІ ст.;

2. Морозова Оксана Володимирівна 8 кл, Піддубненська ЗОШ І-ІІІ ст.;

3. Моргун Наталія Олександрівна 8 кл, Піддубненська ЗОШ І-ІІІ ст.;

4. Гончаренко Юлія Олександрівна 9 кл, Донецька багатопрофільна гімназія №150;

5. Борисова Емілія Романівна 9 кл, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, м. Артемівськ;

6. Клюєва Єлизавета Сергіївна 10 кл, Добропільський НВК «СШ I-III ст. №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – дошкільний навчальний заклад»;

7. Джурик Оксана Віталіївна 10 кл, НВК «Гімназія-школа №27 Маріупольської міської ради»;

8. Безрук Олександр Вікторович 11 кл, Професійний ліцей №32, м. Торез;

9. Глушановська Світлана Володимирівна 11 кл, Горлівська гімназія «Інтелект» ;

10. Реєнт Анжеліка Володимирівна 11 кл, Донецький багатопрофільний ліцей №37;

11. Деревянченко Максим Олексійович 11 кл, Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2.


Житомирська область:

1. Нікитчук Анна Вікторівна 11 кл, НВК «Дитячий садок-школа-гімназія №12», м.Коростень.


Закарпатська область:

1. Фатієв Олександр Васильович 7 кл, Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Запорізька область:

1. Фурсенко Валерія Валеріївна 10 кл, Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія».

Івано-Франківська область:

1. Дмитрук Соломія Михайлівна 9 кл, Українська гімназія №1 , м. Івано-Франківськ;

2. Малиш Соломія Ігорівна 10 кл, НВК №9 «Школа – природничо-математичний ліцей», м. Коломия;

3. Савчук Юлія Романівна 10 кл, ЗОШ І-ІІІ ст. №7, м. Калуш;

4. Чорнокожа Любомир Петрович 11 кл, ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, м. Коломия;

5. Грицанюк Сергій Олександрович 11 кл, Калуська гімназія;

6. Гошовська Ірина Ігорівна 11 кл, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, м. Болехів.


м. Київ:

1. Дубняк Михайло Ігорович 9 кл, СЗШ № 170;

2. Москаленко Аліна Ігорівна 10 кл, Український гуманітарний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка.


Київська область:

1. Руденко Катерина Сергіївна 8 кл, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок», с. Нова Олександрівка;

2. Гутник Вікторія Юріївна 10 кл, ЗОШ №7 І-ІІІ ст., ЦТДЮ «Соняшник», м. Біла Церква;

3. Гошва Ярослав Валерійович 10 кл, Малоберезанська ЗОШ І-ІІІ ст.;

4. Кучеренко Сергій Сергійович 11 кл, Малоберезанська ЗОШ І-ІІІ ст.;

5. Гавриленко Наталія Григорівна 11 кл, ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, м. Бориспіль;

6. Шершньова Олена Сергіївна 11 кл, Білоцерківський колегіум.


Луганська область:

1. Фаорова Єлізавета Георгіївна 10 кл, Первомайська багатопрофільна гімназія.


Львівська область:

1. Кучмій Тарас Володимирович 6 кл, Львівська академічна гімназія при НУ «Львівська політехніка»;

2. Чесак Оксана Петрівна 8 кл, Тартаківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ліцей»;

3. Голько Віталій Олегович 9 кл, Львівська українська гуманітарна гімназія з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови;

4. Головчак Павло Ігорович 11 кл, Львівська українська гуманітарна гімназія з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови;

5. Харатон Ярина Ігорівна 11 кл, Львівська українська гуманітарна гімназія з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови.


Миколаївська область:

1. Стельмашенко Валентина Ігорівна 8 кл, Новокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

2. Сопчук Маргарита Сергіївна 10 кл, Новоодеська гуманітарна гімназія.


Одеська область:

1. Пономаренко Микита Віталійович 8 кл, ЗОШ №81 І-ІІІст., м.Одеса;

2. Яковлев Олег Володимирович 8 кл, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія», смт.Овідіополь;

3. Шевель Наталя Олександрівна 8 кл, ЗОШ І-ІІІ ст.№1, м.Вилкове;

4. Єраський Владислав Олегович 8 кл, ЗОШ І-ІІІ ст.№1, м.Вилкове;

5. Діну Марія Євгенівна 8 кл, ЗОШ І-ІІІ ст.№1, м. Вилкове.


Полтавська область:

1. Ситник Всеволод Володимирович 6 кл, Комсомольська гімназія імені В.О.Нижниченка;

2. Романюк Іванна Сергіївна 8 кл, Комсомольська гімназія імені В.О.Нижниченка;

3. Лихожон Євгенія Олександрівна 9 кл, Комсомольський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів №5-Ліцей»;

4. Гриб Валентина Олександрівна 9 кл, Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П. Котляревського;

5. Мухін Михайло Сергійович 9 кл, Хорольська гімназія;

6. Пивоваренко Тетяна Вікторівна 10 кл, Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості ім. А.С.Макаренка (с.Ковалівка);

7. Семенко Лілія В’ячеславівна 11 кл, Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості ім. А.С.Макаренка (с.Ковалівка);

8. Герасименко Катерина Іванівна 11 кл, Полтавська гімназія № 21.


Рівненська область:

1. Шаправський Андрій Олександрович 8 кл, Корецький НВК;

2. Посільський Дмитро В’ячеславович 9 кл, Мирогощанська ЗОШ І-ІІІ ст.;

3. Охріменко Юрій Володимирович 9 кл, Сарненська ЗОШ ІІ ст.-економіко-правовий ліцей «Лідер»;

4. Кашпрук Марія Анатоліївна 10 кл, Боремельський НВК «ЗОШ I-II ст. – колегіум»;

5. Дулік Діана Ігорівна 10 кл, Костопільська ЗОШ № 3 I-III ст.;

6. Гайдим Богдана Володимирівна 10 кл, Сарненська ЗОШ ІІ ступеня – економіко-правовий ліцей «Лідер»;

7. Карпенюк Іванна Валентинівна 11 кл, Зарічненський НВК «ЗОШ І ст.-гімназія»;

8. Добриднік Лариса Вячеславівна 11 кл, Сарненська ЗОШ ІІ ст.-економіко-правовий ліцей «Лідер».


Сумська область:

1. Смишляк Світлана Олексіївна 10 кл, СШ І-ІІІ ст. №25, м. Суми;

2. Павлюченко Алла Вікторівна 10 кл, Штепівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад;

3. Ященко Юлія Юріївна 11 кл, СШ І-ІІІ ст. № 10, м. Суми.


Тернопільська область:

1. Бачинська Роксолана Йосифівна 8 кл, ЗОШ І-ІІ ст., с. Дзвиняч;

2. Хитра Тетяна Павлівна 9 кл, ЗОШ I-III ст., смт.Товсте;

3. Шпіляк Анастасія Сергіївна 9 кл, ЗОШ I-III ст. №1, м.Борщів.


Харківська область:

1. Смаглюк Юлія Вадимівна 8 кл, ЗОШ І-ІІІ ст., с. Садове;

2. Сокрут Ольга Олександрівна 8 кл, Чугуївський центр туризму та краєзнавства;

3. Рибак Єлизавета Ігорівна 8 кл, Харківська гімназія №34;

4. Шепель Наталія Василівна 9 кл, Гришівська ЗОШ I-III ст.;

5. Юрченко Вероніка Євгенівна 9 кл, Харківська гімназія № 13.


Херсонська область:

1. Тарасюк Аліна Юріївна 8 кл, ЗОШ І-ІІІ ст. №1, смт.Сиваське;

2. Кравець Микола Андрійович 9 кл, НВК Асканія-Нова;

3. Маслянко Аліна Валеріївна 9 кл, Іллінська ЗОШ I-III ст.


Хмельницька область:

1. Ніколюк Тетяна Миколаївна 9 кл, Губелецький НВК «ДНЗ – школа І-ІІ ступенів»;

2. Матковська Інна Віталіївна 9 кл, Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.;

3. Дрозд Дмитро Степанович 11 кл, Старокостянтинівський ліцей.


Черкаська область:

1. Ведмідь Жанна Вікторівна 8 кл, ЗСШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням французької мови, м. Корсунь-Шевченківський;

2. Денисюк Марія Станіславівна 8 кл, Уманська міська гімназія;

3. Курбала Яна Сергіївна 11 кл, Ладижинська ЗОШ І-ІІІ ст.


Чернівецька область:

1. Пушкаренко Юлія Афіногенівна 8 кл, Чернівецька гімназія №2;

2. Івончак Настасія Дмитрівна 8 кл, Новобросковецька ЗОШ І-ІІ ст.;

3. Влайко Андрій Михайлович 9 кл, Чернівецька гімназія №2;

4. Годованець Тетяна Степанівна 10 кл, Банилівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Чернігівська область:

1. Клопот Анастасія Сергіївна 10 кл, Ліцей №22, м.Чернігів;

2. Приліпко Катерина Вячеславівна 11 кл, Козелецька гімназія №1.


АР Крим:

1. Випирайло Єлизавета Олександрівна 10 кл, Ялтинський НВК «Школа-ліцей №9».


Придністровська Молдавська Республіка:

1. Дубіна Владислав Сергійович 10 кл, МОУ «Рибницька російська середня ЗОШ №8».


Башкортостан, Росія:

1. Тесленко Юлія Олександрівна 11 кл, Муніципальний заклад ЗОШ, с. Золотоношка.

 

Директор

Національного науково-дослідного

інституту українознавства

та всесвітньо історії          акад.П.П.Кононенко

 

 
© Всі права захищені
test